RYCHLÉ A ZDRAVÉ VEČEŘE NEJEN PRO DĚTI

10 receptů pro děti - bez mouky a cukru
 Informace, čím dané jídlo prospívá
 Další tipy a informace pro zdravé stravování

Znáte to, přijdete po práci domů a během chvilky je potřeba udělat (dětem) večeři. V ebooku Rychlé a zdravé večeře (nejen) pro děti najdete 10 oblíbených dětských jídel z naší rodiny. Vyzkoušejte je a zařaďte do svých receptů pro děti. Dozvíte se zároveň další zajímavé informace o dětské výživě.

CO V EBOOKU NAJDETE?

  • 10 rychlých, jednoduchých a přitom výživných receptů na večeře pro děti. Všechny patří k prověřeným a oblíbeným jídlům našich dětí - Jaromírka (5 let) a Kristýnky (3 roky). A věřte, že mají hodně mlsné jazýčky. 🙂
  • U všech 10 receptů se navíc obejdete bez mouky a cukru. PROČ právě bez mouky a cukru se dozvíte v ebooku.
  • Navíc získáte inspiraci pro své vaření pro děti a zajímavé informace. U každého receptu zjistíte, čím konkrétně vám dané jídlo prospívá.
  • Recepty na rychlé a zdravé večeře pro děti vám vystačí na 2 pracovní týdny a můžete je klidně točit dokola. Během chvilky získáte rutinu a jejich příprava bude brnkačka. Budete umět připravit zdravé večeře, které budou chutnat vám i vaší rodině.

Přeju vám dobrou chuť a hodně zdraví! 🙂

Andrea Jelínková

O AUTORCE

Andrea Jelínková

konzultantka a mentorka výživy a zdravého životního stylu pro ženy
Jsem mámou 2 malých dětí. Zdraví a štěstí mojí rodiny je pro mě tím nejdůležitějším. Díky své profesi vím, jak moc je strava důležitá a jak moc naše zdraví ovlivňuje.

Ebook RYCHLÉ A ZDRAVÉ VEČEŘE NEJEN PRO DĚTI můžete získat ZDARMA! Kromě ebooku tak získáte i další tipy, články a pozvánky na kurzy a semináře o výživě a zdravém životním stylu, které vám budu posílat 1-2x měsíčně. Z odběru emailů se můžete kdykoli odhlásit. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráním. Najdete je ZDE >>>

Nebo si můžete ebook stáhnout za 69 Kč. 

Prosím zadejte své kontaktní údaje a odkaz ke stažení ebooku vám obratem přijde na email. 

nebo