10 RYCHLÝCH A ZDRAVÝCH VEČEŘÍ NEJEN PRO DĚTI

BEZ MOUKY A CUKRU

VAŘTE ZDRAVĚ, JEDNODUŠE A RYCHLE!

Znáte to, přijdete po práci domů a během chvilky je potřeba udělat (dětem) večeři. Ale co zase dneska připravit? Díky ebooku „10 RYCHLÝCH A ZDRAVÝCH VEČEŘÍ NEJEN PRO DĚTI" už to nebudete muset stále vymýšlet.

rychlé zdravé večeře

CO V EBOOKU NAJDETE?

  • 10 rychlýchjednoduchých a přitom výživných receptů. Všechny patří k prověřeným a oblíbeným jídlům našich dětí - Jaromírka (5 let) a Kristýnky (3 roky). A věřte, že mají hodně mlsné jazýčky. 🙂
  • U všech 10 receptů se navíc obejdete bez mouky a cukru. PROČ právě bez mouky a cukru se dozvíte v ebooku.
  • Navíc získáte inspiraci pro své vaření a zajímavé informace. U každého receptu zjistíte, čím konkrétně vám dané jídlo prospívá.
  • Skvělé je, že vám vystačí na 2 pracovní týdny a můžete je klidně točit dokola. Během chvilky získáte rutinu a jejich příprava bude brnkačka. Budete umět připravit zdravé večeře, které budou chutnat vám i vaší rodině.
  • A přirozeně ke zdravému stravování přivedete i své děti

Ebook můžete získat ZDARMA! Kromě ebooku tak získáte i další tipy, články a pozvánky na kurzy a semináře o výživě a zdravém životním stylu, které vám budu posílat 1-2x měsíčně. Z odběru emailů se můžete kdykoli odhlásit. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráním. Najdete je ZDE >>>

Nebo si můžete ebook stáhnout za 69 Kč. 

Prosím zadejte své kontaktní údaje a odkaz ke stažení ebooku vám obratem přijde na email. 

nebo

Těším se, že vám recepty usnadní váš život a podpoří vaše zdraví. Přeju vám dobrou chuť! 🙂

Andrea JelínkováKonzultantka výživy a zdravého životního stylu pro ženy