PROČ DĚLÁM TO, CO DĚLÁM?

Nejsem žádná Matka Tereza. A ani jí nechci být. Zřejmě jen potřebuju naplnit svou potřebu – být užitečná, prospěšná, pomáhat…

A protože výživa a zdravý životní styl jsou mojí vášní a za posledních 6 let jsem získala hodně informací o tom, jak nám jídlo může pomáhat, nebo škodit, jak jsme – ve zkratce – díky němu buď zdraví a štíhlí, nebo tlustí a nemocní, chtěla bych se s vámi o tyhle informace podělit. Je mi smutno, když vidím, co si lidé při svých nákupech dávají do košíků. Co jedí. A co připravují k jídlu svým dětem. Jídlo je dobrý sluha, ale špatný pán. A já bych si moc přála, aby co nejvíc lidí pochopilo, jak jim může dobře sloužit, a mohli si tak užívat zdravého těla a skvělého života!

V dnešní době hraje velkou roli reklama a lobby potravinářského a farmaceutického průmyslu. Ale to, co se snaží potravinářské firmy prodat obyčejnému spotřebiteli, je děsivé. A ještě děsivější je, jak ho přesvědčují, že jsou jejich produkty zdraví prospěšné. Farmaceutickým firmám se zase náramně hodí, že se lidé necítí dobře, že jsou nemocní a potřebují spoustu léků, doplňků stravy a dalších pilulek.

Jsem si jistá, že každý z nás si přeje žít zdravý a dlouhý život. Chceme být plní energie a elánu, mít možnost dělat všechno, co chceme, nebýt omezeni v pohybu, stačit v aktivitách svým dětem, být tu pro své děti co nejdéle… (doplňte si podle svého).

A já bych vám chtěla pomoci zjistit, proč má smysl přejít na zdravé, nebo alespoň zdravější jídlo a životní styl. Chci vám přinášet informace a důvody, ale i inspiraci. To všechno proto, abyste měli možnost se sami rozhodnout. A až vám to začne dávat smysl, až se rozhodnete, že se máte rádi a že i vy chcete začít dělat něco sami pro sebe, pak vám chci pomoci se změnou. Ukázat vám, jak na to. Podpořit vás. Protože každý z nás má právo být zdravý a štíhlý!

Pokud už rozhodnutí jste a chcete začít žít zdravě nebo zhubnout, ale nevíte, jak na to, ráda vám pomůžu. Stačí kliknout zde.

 Líbil se vám článek? Lajkujte ho a sdílejte se svými přáteli. 🙂

Jsem specialistka na výživu a zdravý životní styl. K výživě mě přivedla touha po dítěti, které léta nepřicházelo. Až když jsem zjistila, jak zásadně to, co jíme a jak žijeme, ovlivňuje naše zdraví, začal se můj život ubírat vytouženým směrem. Dnes se výživě věnuju profesně. Předávám znalosti a ukazuju, jak zdravý životní styl začlenit do – někdy příliš rychlého – života a jak se o své tělo starat tak, aby dobře sloužilo nejen dneska a zítra, ale třeba i za 50 let. Díky svým zkušenostem se zaměřuju na maminky s dětmi a na ženy, které chtějí otěhotnět. Pomáhám i těm, kteří chtějí zhubnout nebo zlepšit zdraví.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.