Co společně dokážeme?

Zlepšíte zdraví

Zlepšíte své zdraví

Naučíte se jíst tak, aby vám jídlo sloužilo jako lék.

vyladíme hmotnost

Zhubnete

Budete jíst do syta podle svých potřeb a přesto budou tuk i centimetry ubývat.

Orientace v potravinách

Vyznáte se v potravinách

Naučíte se orientovat v potravinách a vybírat si ty, které vám prospívají.

Trávení

Zlepšíte své trávení

Žádné nafouklé břicho ani problémy na toaletě.

Budete plní energie

Budete plná energie

Ráno vyskočíte z postele plná energie, která vám vydrží až do večera.

Prevencer

Prevence

Stanete se zodpovědnou za své zdraví.

Proč právě se mnou?

  • Při spolupráci respektuji individualitu každé klientky. Každá jsme jedinečná, máme různou povahu, různé potřeby a nacházíme se v jiné situaci. Jedna řeší prevenci, jiná zdravotní problém, další touží po dětech...
  • Neexistuje jeden správný způsob stravování, proto vám nebudu nic vnucovat. Záleží na tom, co vám vyhovuje a co vám dělá dobře. A to společně zjistíme a vaše stravování upravíme.
  • Praxe je důležitá, a proto se zaměřuju hlavně na konkrétní tipy a triky. Teorii doplníme tam, kde to bude potřeba jednoduchou a srozumitelnou formou. 
  • Jako maminka 2 dětí a manželka každý den řeším, čím svou rodinu nakrmit, abychom všichni dobře prospívali. A aby mi příprava jídla nezabrala moc času, naopak byla jednoduchá a rychlá.
  • Jako žena, která několik let marně toužila po dětech, vím, jaké to je a co je potřeba udělat, aby se šance na otěhotnění zvýšila.
  • Zdraví, které můžeme získat prostřednictvím výživy a návyků, je téma, které se stalo mou vášní, sleduju za vás nejnovější výzkumy a informace a pomůžu vám je zavést do praxe.
  • Po celou dobu naší spolupráce vás budu motivovat a inspirovat k tomu, abyste to zvládla!

TO CHCI!

Vyberte si balíček online spolupráce, který vám vyhovuje:

Start
2 500 Kč
Analýza návyků
Doporučení změn
3 konzultace (3x60 minut)
x
x
x
MANUÁL
Extra
9 900 Kč
Analýza návyků
Doporučení změn
12 konzultací (12x60 minut)
Individuální servis
Asistovaný nákup
Inventura domácích zásob
VLASTNÍ MANUÁL NA MÍRU

Nevíte, který balíček vybrat? Zavolejte mi, společně pro vás najdeme nejvhodnější typ spolupráce.

Dáváte přednost samostudiu a online formě?

správná, zdravá a vyvážená strava pro děti

Zvolte ONLINE KURZ. Principy zdravého stravování jsou v mnoha ohledech stejné pro děti i dospělé. Zajistěte svým dětem správnou a vyváženou stravu a začněte jíst správně a vyváženě spolu s nimi.

Reference

„V době, kdy jsem Andreu poznala, jsem byla zmatená ze všech trendů ve stravování, z toho, kolik a čeho jíst, co nejíst. Vždycky jsem ráda jedla, a když jsem dříve potřebovala zhubnout (třeba po delším období bez pohybu nebo po létě), prostě jsem lehce snížila přísun jídla a lehce navýšila fyzickou aktivitu. Po sice banálním, ale nepříjemném úrazu, kdy jsem byla relativně dlouho dost nepohyblivá, tohle přestalo fungovat a moje šířka se už nevešla do většiny oblečení. Váhu jsem neřešila, ale necítila jsem se úplně dobře, byla jsem unavená, a bylo mi jasné, že nejím dobře a nedávám svému tělu to, co potřebuje. Potřebovala jsem nejen shodit, ale hlavně jsem potřebovala začít jíst tak, aby mi bylo dobře a měl jsem dostatek energie. Andrea mě opravdu zachránila, po několika měsíční spolupráci s ní se vejdu pohodlně do oblečení, které jsem nosila před úrazem, mám mnohem více energie, lépe spím, nemám stres při nakupování potravin, a naučila jsem se velmi dobře naslouchat svému tělu. Andrea je praktická, má velké vědomosti o výživě, a co je pro mě osobně nejdůležitější – plně se přizpůsobí mně, klientovi, a hledá se mnou to, co mi osobně vyhovuje nejlépe. To považuji za stěžejní. Hledáte-li někoho, kdo Vám udělá jasno, přizpůsobí se Vašim potřebám a pomůže Vám najít vyváženou cestu ke zdravému tělu, spolupracujte s Andreou. Andreu jednoznačně doporučuji."

Petra, 45 letkonzultantka

„Jsem matkou čtyř, dnes již dospělých, dětí. Po každém porodu mi zůstalo nějaké to kilo navíc, nijak jsem to neřešila. Často jsem snědla oběd v letu za pochodu, běžné bylo nesnídat. Pak jsem jednoho dne stoupla na váhu a ta mi ukázala 82 kg. Byl čas něco dělat. Tehdy jsem požádala Andreu o pomoc. Týden jsem psala své stravovací návyky, přibližný rozvrh svého dne a zodpověděla spoustu otázek. Na základě toho Andrea doporučila postupné změny, získala jsem spoustu praktických tipů a receptů. Bála jsem se hladovění, ale to se rozhodně nekonalo. Je to už 4 roky, kdy jsem toto absolvovala. Dnes mám 68 kg, je mi 50 let a jsem spokojená. Dlouho jsem si nechávala staré oblečení – co kdyby… Dnes už tu není ani kousek, protože co kdyby se nekonalo a věřím, že se konat nebude. Za polovinu úspěchu vděčím odborné pomoci a za druhou polovinu svému rozhodnutí a vůli změnit své návyky. Sama bych to určitě nedokázala, hlavně by mě nenapadlo, že víc jíst znamená méně vážit, a zjištění, že i já mám pas, je báječné. Ovšem není to jen o kilech. Najednou totiž mohu nosit oblečení, ve kterém se cítím dobře a žensky a zvládám aktivity, o kterých jsem si myslela, že už nikdy dělat nebudu. Tedy za sebe mohu říci jen: Andreo, děkuji, děkuji, děkuji…“

Jaroslava, 50 letkeramička

„Od svých 15 let bojuji s váhou a ve svých 41 letech je to o to náročnější. I když se relativně dost hýbu (běh, posilovna, chůze, H.E.A.T), stejně se mi nedařilo hubnout. Jedla jsem pouze do 17. hodiny, málo a nevhodně, co  se týká skladby stravy. S Andreou jsem pochopila, že  hubnutí není jenom o  pohybu, ale i o správné a hlavně vyvážené stravě, a že pokud se chci cítit dobře, musím změnit  svůj životní styl od základů. Andrea mi udělala analýzu stravování, pohybu a těla a připravila mi jídelníček a doporučení na míru. První měsíc jsem shodila pouze 1,5 kg, ale měla jsem 3% tělesného tuku pryč a v problematických partiích, jako jsou boky a stehna, cca o 2 cm méně. V době hubnutí jsem byla po operaci, a proto jsem byla pohybově indisponována. Dnes si  držím svoji stabilní váhu a nemám váhové výkyvy. U Andrey jsem oceňovala profesionální a zároveň lidský přístup a psychickou podporu.“

Petra, 41 letmanažerka

„S Andreou jsem hubla v roce 2013. Motivací mi byl termín blížící se svatby. V té době jsem se kvůli vysoké pracovní vytíženosti a nepovedenému pokusu hubnout s jednou nutriční společností stravovala skutečně nevhodným způsobem. Byla jsem bez energie a unavená. Andrea mě týden sledovala a poté mi na základě mých stravovacích návyků sestavila doporučení na míru. Snad poprvé v životě jsem začala jíst pravidelně. Ze začátku jsem musela sama v sobě překonat strach z toho množství jídla, ale když se po 3 týdnech dostavil první výsledek, byl i strach pryč. Pravidelná komunikace, osobní schůzky a přeměřování mi pomohly zhubnout během pěti měsíců deset kilogramů. Co je pro mne osobně však ještě důležitější, je to, že jsem se díky Andree naučila pravidelnosti v jídle a popřela jsem sama v sobě mýtus, že z „hodně“ jídla se zaručeně přibírá. Naopak – pravidelná, vhodná a přiměřená strava je pro hubnutí i udržení váhy to nejlepší.“

Šárka, 36 letmanažerka, nyní na mateřské dovolené

„Po porodu dětí se mi dlouho nedařilo zhubnout. Během několika let jsem vyzkoušela všechny možné rady a diety, o kterých jsem se dočetla v časopisech nebo na internetu, ale bez výsledku. S Andreou jsem zjistila, jak a co jíst a hlavně, že se zase můžu najíst. Nejednalo se totiž o žádnou hubnoucí kúru plnou zákazů a hladu. Naopak, jedla jsem do sytosti a chutně. Průběžné konzultace a měření mi byly povzbuzením a motivací do dalších dnů. Andree vděčím především za to, že mi ukázala novou cestu, na které mě podporovala a dodávala mi odvahu. Zcela nenásilně a přirozeně jsem změnila styl stravování, který mi vyhovuje a ve kterém pokračuju. Zhubla jsem 12 kilo a svou váhu si držím. Cítím se velice dobře a mám spoustu energie. Pokud právě přemýšlíte o redukci váhy a změně životního stylu, jednoznačně vám Andreu doporučuju!“

Zdeňka, 40 letúčetní

„Mila Andrea, dakujem Vam velmi pekne za Vasu uprimnu podporu, zaujem a prakticke rady pri mojej snahe o znizenie vahy. Nikdy som si nevedela predstavit prestat jest sladke, ale teraz to uz pre mna nie je ziaden problem. Citim sa lepsie a uz nemam tie stavy ked ma “honi mlsna” 😊. Este raz dakujem a budem Vas odporucat dalej 👍🏻."

Lucia, 42 letprávnička

Často kladené otázky

Jak si vybrat vhodný balíček?

Balíček vyberete podle své situace a potřeby. Pokud se v oblasti zdravého životního stylu orientujete, víte, co a jak, a pouze potřebujete navést, jak dál, bude pro vás nejspíš dostatečný balíček START. Pokud o zdravé výživě něco víte, ale zároveň si nejste jistá, který výživový styl je pro vás ten správný, neznáte své tělo a neumíte mu naslouchat, neorientujete se v ostatních faktorech s vlivem na zdraví, a při změně potřebujete individuální vedení, pak je pro vás vhodný balíček STANDARD. A pokud víte, že je celá tahle oblast pro vás nová, zároveň potřebujete dlouhodobé vedení na zažití jednotlivých změn, potřebujete pomoc s nákupem, výběrem konkrétních potravin, pak je pro vás vhodný balíček EXTRA. Pokud si nevíte rady, zavolejte mi a společně pro vás vybereme ten nejvhodnější.

Co se děje na začátku spolupráce?

Nejdříve od vás budu potřebovat vyplnit týdenní stravovací záznam jídla a požádám vás, abyste se nechala změřit a zvážit na speciální váze. Při následném hovoru (60-90 minut) vám položím mnoho otázek týkající se nejen stravování, ale i pohybu, spánku, stresu, zdraví, práce a dalších faktorů, které mohou ovlivňovat váš zdravotní stav a vaši hmotnost. Při hovoru si také ujasníme váš cíl, vaši představu a očekávání spolupráce. Všechny získané informace, včetně vašich cílů a představ o spolupráci, ale i o rychlosti změny vašeho životního stylu zpracuju a navrhnu, jak na to.

Jak často probíhají konzultace?

Konzultace probíhají podle vašich potřeb a požadavků. Věšinou začínáme 1 hodinovou konzultací týdně, jak získáváte na jistotě, období mezi jednotlivými konzultacemi se prodlužuje na 2 nebo 3 týdny. Pokud vám vyhovují kratší, ale častější konzultace, například 30 minut 2x týdně, domluvíme se na nich. Prostě vždy se s vámi domluvím na tom, co vám vyhovuje. Délku a četnost konzultací upravuji a přizpůsobuji vždy vašim požadavkům a potřebám.

Jak probíhá samotná konzultace?

Konzultace probíhají většinou telefonicky (lze i Skype, Face time...). Každá konzultace je jiná, obecně lze říct, že budeme řešit jídlo a váš životní styl. Probereme, jak se vám daří zavádět a následně dodržovat změny, pokud něco "drhne", zjistíme proč a jak to lze udělat jinak. Každá jsme jiná, každá z nás řeší něco trochu jiného a má své vlastní tempo. Proto i každá konzultace je jiná.

Obdržím nějaký materiál?

Ano, všechny informace - od vstupních dat, přes doporučení, po informace a tipy z každé konzultace - vše vám zaznamenávám do vašeho vlastního materiálu, který vám následně posílám. Po skončení spolupráce máte svůj vlastní manuál na míru.

Sestavujete jídelníček na míru?

Ne, nesestavuji. Mým cílem je naučit vás, jak vhodně vybrat a nakombinovat potraviny a jak z nich jednoduše a rychle připravit jídlo, které vám bude prospívat. Které bude prospívat vašemu zdraví, psychice i vitalitě. A jako bonus optimalizuje vaši váhu.

Jak dlouho je třeba uvedené rady dodržovat?

Celoživotně. :-) I proto spolupráce trvá několik týdnů. Cílem je, abyste udělala změnu, která vám bude dlouhodobě vyhovovat a ve které budete schopna následně spokojeně žít. Samozřejmě, že s věkem či různými fázemi života se naše potřeby mění, v takovém případě uděláte další změnu. Už ji ale zvládnete sama, protože budete vědět, jak na to a budete umět naslouchat svému tělu.

Používáte doplňky?

Ne, nepoužívám. Jak jsem už zmínila, mým cílem je naučit vás dlouhodobě fungovat v režimu, který vám bude vyhovovat. A to vás doplňky nenaučí. Něco jiného je, pokud jste nemocná nebo je u vás zjištěn deficit některé látky. Ale pro běžnou úpravu stravování a životního stylu (i když je primárním cílem hubnutí) doplňky nepoužívám.