7 HŘÍCHŮ HUBNUTÍ

NEHŘEŠTE A ZHUBNĚTE JEDNOU PROVŽDY

Jako dneska si pamatuju, když si maminka s tetou vyprávěly vtip o hubnutí. Prý „Chceš zhubnout? Tak NEŽER A HEJBEJ SE.“ Obě se zasmály a pak si šly uvařit tukožroutskou polévku…
 
Jenže tohle „NEŽER A HEJBEJ SE“ se mezi lidmi traduje pořád. A není divu, vychází totiž z několika desítek let odborných doporučení, která lidem radila, že pokud chtějí zhubnout, je potřeba omezit kalorický příjem (méně jíst) a zvýšit kalorický výdej (víc se hýbat). A ještě k tomu omezit tuky.
 
No, a na hříchy bylo zaděláno. 
 
 

CO V EBOOKU NAJDETE?

  • Chyby, které brání trvalému zhubnutí a se kterými se opakovaně setkávám u svých klientů.

  • Důvody, proč většina hubnoucích buď nezhubnou vůbec, nebo sice zhubnou, ale velmi brzy se dostaví jo-jo efekt i s pár kily navíc.

  • Dozvíte se, jak se hříchům vyhnout, a jak hubnout tak, aby vaše výsledky byly trvalé

O AUTORCE

Andrea Jelínková

konzultantka výživy a zdravého životního stylu
K výživě mě přivedla touha po dítěti, které léta nepřicházelo. Až když jsem zjistila, jak zásadně to, co jíme a jak žijeme, ovlivňuje naše zdraví, začal se můj život ubírat vytouženým směrem. Dnes se výživě věnuju profesně. Předávám znalosti a ukazuju, jak zdravý životní styl začlenit do - někdy příliš rychlého - života a jak se o své tělo starat tak, aby dobře sloužilo nejen dneska a zítra, ale třeba i za 50 let. Ráda pomáhám všem ženám, které chtějí zlepšit své zdraví, stravovací a životní návyky nebo zhubnout.

E-book si můžete stáhnout za 99 Kč. Věřím, že pro vás bude cennou inspirací.

Můžete ho ale získat i zdarma! Kromě e-booku tak získáte i další tipy, články a pozvánky na kurzy a semináře o výživě a zdravém životním stylu, které vám budu posílat 1-2x měsíčně. Z odběru e-mailů se můžete kdykoli odhlásit. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráním. Najdete je ZDE >>>

Prosím zadejte své kontaktní údaje a odkaz ke stažení ebooku vám obratem přijde na email. 

nebo